Türkiye’nin sevilen dürümünü yenilikçi bir yaklaşımla yorumlayan, eşsiz lezzetleriyle Türkiye’yi saran Dürümle, “Türkiye’nin Yeni Dürümü” sloganıyla ekrana geliyor.

Türkiye’nin sevilen, geleneksel dürümünü yenilikçi yaklaşımlarla yorumlayan Dürümle, ilk reklam filminde cheddar’lı, kibrit patatesli, özel soslu eşsiz lezzetlerinin tüketicilerde bıraktığı etkiyi anlatıyor.

Yemek yazarı ve programcı Refika Birgül ve sunucu Ali İhsan Varol’un da yer aldığı reklam filminde Dürümle’nin nasıl ses getirdiğine dikkat çekiliyor.

Dürümle’nin cheddar’lı, kibrit patatesli, özel soslu yenilikçi dürümleri Türkiye’yi nasıl sardı? Popüler kültürün önemli figürleri Dürümle’nin etkisine nasıl kapıldı? Sosyal medya bu muhteşem lezzete kendini nasıl kaptırdı? Dürümlemek nasıl oldu da bir dansa dönüştü? İnfluencerlar Dürümle’yi videolarına nasıl taşıdı? Tüm bu soruların cevabı Dürümle’nin yepyeni, heyecan dolu, bol tempolu reklam filminde yer alıyor.

ÇÖZÜM reklam ajansının imzasını taşıyan reklam filminin yapım süreci Organic Film, yönetmenliği ise Onur Erdem tarafından gerçekleştirildi.

KÜNYE:

Reklam veren: DÜRÜMLE

Reklam veren temsilcileri: Ayseli Bozkır Adams, Muhterem Yavaş Özkan

Reklam Ajansı: ÇÖZÜM

Kreatif Direktör: Emre Gökdemir

Yaratıcı Ekip: İrem Alkan, Nur Büker, Özgür Biçer

Marka Ekibi: Nilhan Akbaş, Ceren Olgaç

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Kerem Can Erdönmez

Prodüksiyon Ekibi: Berna Bulat, Gözde Bilir, Neslihan Gücüm

Yapım Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Onur Erdem

Görüntü Yönetmeni: Olcay Oğuz

Jingle: Çikolata Müzik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir