İlan Ver

İş ilanlarınızı reklamcılık, ajans ve pazarlama dünyasından oluşan organik takipçi kitlemizle buluşturuyoruz.

Ajans İşleri’ne verdiğiniz ilanlar;

Web sayfamızda, Instagram, Facebook, X (Twitter), LinkedIn, Telegram, Threads hesaplarımızda ve WhatsApp grubumuzda yayınlıyoruz. Instagram’da story olarak paylaşıyor ve ‘Öne Çıkanlar’ kısmında 3 hafta tutuyoruz. Ayrıca bültenimize abone olan kişilere haftalık olarak mail gönderimi yapıyoruz.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

1ajansisleri@gmail.com

iletisim@ajansisleri.com

 

 

 

 

 

 

 

İlanlar

Sitemiz işe alım ve diğer süreçlere aracılık etmemektedir. Ajanslardan/markalardan gelen ilanları sadece yayınlamaktadır. Ziyaretçilerimizin ilgili marka/ajansla birebir iletişime geçerek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yasal Dayanak

ajansisleri.com, Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.” ifadesi uyarınca; sadece iş arama motoru ve seri ilan (açık işe ait bilgilerin açık bir biçimde yayınlandığı) web sitesidir.