Eyüp Sabri Tuncer, Beş Reklam Filmi ile “Bir Avuç Mutluluk” Diyor

Pandemi sürecinde tüm Türkiye kolonya geleneğini tekrar hatırladı ve önemini anladı. Türk kozmetik sektörünün lider kuruluşlarından ve kolonya denince akla ilk gelen marka olan Eyüp Sabri Tuncer, günlük hayatımız içerisinde kolonya kullanımını ve hijyen özelliğini farklı hikayelerden oluşan keyifli beş kısa film üzerinden anlattı.

2023 yılında 100. yılını tamamlayacak olan Eyüp Sabri Tuncer geleneğimizin önemli bir parçası olarak hayatımızda yer alıyor. Pandemi süreciyle önemi artan kolonya ile eski gelenekler yeniden gün yüzüne çıktı. Seri halinde hazırladığı reklam filmlerinde hijyen alışkanlıkları üzerine odaklanan marka, dijital mecralarda sevenleriyle buluşuyor.

Hazırlanan beş filmle hayatın her anında karşımıza çıkan ve “Bir Avuç Mutluluk” sunan kolonya ve kolonyalı mendil kullanımına dikkat çekiliyor. Restoran, maç izleme, babaanne torun, minibüs ve hayırlı bir iş gibi temalarla çekilen filmlerde kolonya ikramının sunduğu hijyen, ferahlık ve mutluluğun altı çiziliyor. Kolonya sektörünün lideri Eyüp Sabri Tuncer’in farklı kokulara sahip kolonya çeşitleri ve kolonyalı mendilleri reklam filmlerinin ana kahramanlarını oluşturuyor.

Los Angeles merkezli reklam ajansı “I Mean It”in gerçekleştirdiği, çekimleri iki gün süren reklam filmlerinde yaklaşık 150 kişi görev aldı. İlk Türk limon kolonyası formülünü geliştiren Eyüp Sabri Tuncer uzun bir aradan sonra kolonya kategorisini öne çıkardığı reklam filmleri ile yayında.

 KÜNYE

Reklamveren: Eyüp Sabri Tuncer

Reklamveren Yetkilisi: Pelin Tuncer

Reklam Ajansı: I Mean It Creative

Müşteri Direktörü: İpek Çelikkalp

Yaratıcı Yönetmen: Emrah Yücel

Metin: Birhan Gizligöz, Sena Hayta

Yönetmen: Barış Berberoğlu

Prodüksiyon: Film Profesyonelleri

Prodüktör: Hakan Ordu, Bülent Pulur

Kurgu: Taner Sarf

Animasyon: Animasyon Cumhuriyeti

FİLMLER:

Babaanne Torun:

Maç Keyfi:

Kız İsteme:

Minibüs:

Restoran: