••• İLAN DETAYLARI •••
✔️ Görsel iletişim veya grafik tasarım bölümlerinin herhangi birinden mezunsan, ?
✔️ Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects programlarına iyi derecede hakimsen, ?
✔️ Yaratıcılığına güveniyorsan, ?
✔️ Büyüyen bir ajansta, güçlü bir art ekibinde global markalarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla çalışmak seni heyecanlandırıyorsa, ?
✔️ En az 3 yıl dijital ajans tecrüben varsa, ?
✔️ Bir de 3 tarafı teraslarla çevrili bir ajans, langırt, masa tenisi ve filtre kahve olmazsa olmazınsa, ?

? Hiç durma, hemen REF: AI-DAD mail başlığıyla CV’ni kariyer@ahtapotsm.com’a gönder, Mecidiyeköy’deki ofisimizde buluşalım, seni de Ahtapot’lu yapalım. ? ?

Ahtapot’ta seni bekleyenlerden bazıları; Özel sağlık sigortası, Sodexo, Haziran 2023’e kadar doğalgaz yardımı, büyüyen ve ödüllü bir ajansta başarılı bir kariyer fırsatı, eğitim masraflarının Ajans tarafından karşılanma imkanı, huzurlu ve eğlenceli bir ofis ortamı, masa tenisi, langırt, tavla turnuvaları, teras partileri, özel etkinlikler, en keyifli kutu oyunları, projeksiyon ile film akşamları… (Senin önereceğin yeni aktivitelere de açığız ?)

Son olarak; Ahtapot Sosyal Medya olarak, tüm iş başvurularını Eşitlik ve Ayrımcılık Yasağı İlkesine tamamen bağlı kalarak değerlendirmeye alıyoruz.

Gelecekteki iş arkadaşlarımızın başvurularını incelemeye aldığımızda Medeni Durum / İnanç / Irk / Yaş / Cinsiyet Kimliği / Cinsel Yönelim / Engellilik gibi hiçbir şekilde tercih yapılamayacak veya tercihe zorlanamayacak kişisel özellikler temeline dayanarak eşit başvuru değerlendirme süreçleri yürütüyor ve eşit olanaklar sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir