Dünyanın ilk ve tek pop-up kahve dükkânı Good for You yeni iletişim ajansını seçti. Good for You’nun kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek.

Klasik kahve zincirlerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla yola çıkan, dünyanın ilk ve tek pop-up kahve dükkanı Good for You, yeni iletişim ajansını seçti. 24 saatte kurulabilen ve taşınabilen bir yapı ile girişim dünyasında yeni bir iş modeline sahip olan Good for You’nun tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek.

Kısa sürede hızlı bir büyüme yakalayan ve 90 günde 85 şubeye ulaşan Good for You’nun kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek. Sektörde öncü çalışmalarla öne çıkan Contactplus İletişim Hizmetleri; enerji, teknoloji, finans, gıda ve turizm gibi birçok farklı alandaki müşterilerine stratejik çözümler sunuyor.

 Contactplus İletişim Hizmetleri hakkında:

2004 yılında kurulan Contactplus İletişim Hizmetleri, farklı sektörlerden geniş bir müşteri portföyüne sahip. Medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümleri sunan Contactplus, müşterilerine sunduğu 360 derece iletişim çözümleriyle online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretiyor. “Yeni nesil dijital iletişim üssü” olma hedefiyle hareket eden Contactplus, yenilikçi çizgi altı reklam tasarımları ve dijital pazarlama stratejileriyle danışmanlık sunduğu markaların iletişim dilini oluşturuyor. İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Contactplus İletişim Hizmetleri, yurtdışındaki iş ortakları aracılığıyla müşterilerine uluslararası alanda da hizmet üretiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir