Erkek Arkadaşıyla İlişkisini Eğlenceli İllüstrasyonlarla Anlatan Sanatçı Luong Thuy

0

Birine aşık olmak, el ele tutuşmak, bir araya gelmek veya birbirlerinin sevimli fotoğraflarını Instagram’da bırakmaktan çok daha fazlası. Gerçekten aşık olmak, sevdiklerinizin eve gelmesi için zaman harcadığı zaman endişe etmek, zor bir gün geçirdiği zaman eşinizle ilgili yakın ve oturmaktan endişe duymak, hastalandığında sevdiğinizle çok daha fazla ilgilenmek anlamına gelir. Bu sadece eşini koşulsuz sevmek ve karşılığında hiçbir şey beklemeden her zaman orada olmaktır.

Bir ilişki içindeyken, özellikle bunun başlangıcında, dünyadaki hiçbir şeyin o kişiden daha önemli olmadığı ve onu mutlu etmek için her şeyi yapabileceğimiz görünüyor. Zaman geçtikçe, bu duygu biraz kaybolabilir, ancak gerçek aşk kalacaktır. Illüstratör Luong Thuy’un eserlerinde gösterdiği şey de tam olarak bu. “İlhamım erkek arkadaşımla birlikte günlük yaşamda yatıyor. Gösterdiğim hikayeler aynı zamanda kendimle ilgili hikayelerdir”- diyor.

Luong Thuy, ya da Instagram’daki adıyla beisme08, günlük hayatını ve eğlenceli anlarını göstermek için çizimlerini kullanıyor. Erkek arkadaşı ile birlikte yaşadıkları komik ve keyifli anlar insanları sevimli bir şekilde gülümsetmelerini sağlıyor.

Sanatçı, yaklaşık 6 ay önce bu çizimlere başladığını ve asıl etkileyici olanın Instagram hesaplarında çizimlerden gerçekten keyif alan 50 binden fazla takipçisi olduğunu söylüyor.